Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7908

Deutsch, 18. Jahrhundert

Pieta, Öl auf Holz, 21,5 x 16 cm , vergoldeter Biedermeierrahmen, (Wo)

Expert: Prof. Dr. Peter Wolf

08.09.2009 - 17:00

Vyvolávací cena:
EUR 700,-

Deutsch, 18. Jahrhundert

Expert: Prof. Dr. Peter Wolf

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder Varia
Datum: 08.09.2009 - 17:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 04.09. - 08.09.2009