Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7902

Künstler 20. Jahrhundert

Stall, Öl auf Leinwand, 60 x 80 cm , gerahmt, (PP)

Expert: Mag. Patricia Pálffy Mag. Patricia Pálffy
+43-1-515 60-386

patricia.palffy@dorotheum.at

08.09.2009 - 17:00

Dosažená cena: **
EUR 130,-
Vyvolávací cena:
EUR 130,-

Künstler 20. Jahrhundert

+43-1-515 60-386

patricia.palffy@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder Varia
Datum: 08.09.2009 - 17:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 04.09. - 08.09.2009