Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7901 #

William Meadows

(England 19. Jhdt.) In der Lagune vor Venedig, signiert W. Meadows, Öl auf Leinwand, 40 x 62 cm , gerahmt, (Rei)

Gegenstück zu 138-31653/8

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

08.09.2009 - 17:00

Vyvolávací cena:
EUR 1.800,-

William Meadows

Gegenstück zu 138-31653/8

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder Varia
Datum: 08.09.2009 - 17:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 04.09. - 08.09.2009