Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-023659/0001

Egid Filek von Wittinghausen

Egid Filek von Wittinghausen - Obrazy

auch E. Witting * (Wien 1874-1949) Bekanntmachung im Namen des Königs, Kopie nach Carl Spitzweg, signiert: E. Witting, datiert: (19)49, bezeichnet: Kop n. Spitzweg, Gouache auf Papier, ca. 44 x 37,5 cm, verglast, gerahmt

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

26.06.2018 - 16:13

Vyvolávací cena:
EUR 280,-

Egid Filek von Wittinghausen

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Obrazy
Datum: 26.06.2018 - 16:13
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: online