Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-023584/0011

Joan Miro *

(Montroig 1893-1983 Palma de Mallorca) Composition, um 1984, Farbholzschnitt auf Bütten, Blattgröße ca. 38 x 56 cm, zwei Motive auf einem Blatt, verglast, gerahmt

Expert: Stefan L. Schnöll Stefan L. Schnöll
+43 -732-773 132-76

26.06.2018 - 16:31

Vyvolávací cena:
EUR 140,-

Joan Miro *

+43 -732-773 132-76

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Obrazy
Datum: 26.06.2018 - 16:31
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: online