Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-023584/0012

Marc Chagall *

(Witebsk 1887-1985 Saint Paul de Vence) Jerusalemer Fenster, Blatt 10: der Stamm Naphtalie, Farblithographie, Edition Andre Sauret, Monte Carlo 1962, Blattgröße ca. 32,5 x 24,5 cm, Rahmengröße ca. 53 x 43 cm, Passepartout, verglast, gerahmt

Expert: Stefan L. Schnöll Stefan L. Schnöll
+43 -732-773 132-76

26.06.2018 - 16:33

Vyvolávací cena:
EUR 140,-

Marc Chagall *

+43 -732-773 132-76

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Obrazy
Datum: 26.06.2018 - 16:33
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: online