Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-022884/0017

Josef Tobner *

(St. Pölten 1906-1985) Am Seeufer, rechts unten signiert und datiert: Jo To (19)77, Öl auf Hartfaserplatte, ca. 50 x 66 cm

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

26.06.2018 - 16:34

Vyvolávací cena:

Josef Tobner *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Bilder
Datum: 26.06.2018 - 16:34
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: online