Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-023598/0005

3 Zigarettenetuis um 1900

3 Zigarettenetuis um 1900 - Klenoty

Silber ca. 800, tlw. vergoldet und ziseliert, Gesamtgewicht 276 g, Druckstellen

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

29.06.2018 - 11:10

Vyvolávací cena:

3 Zigarettenetuis um 1900

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Klenoty
Datum: 29.06.2018 - 11:10
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: online