Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-065376/0001

Österreichischer Künstler um 1880

Österreichischer Künstler um 1880 - Obrazy

Gebirgslandschaft mit figürlicher Staffage, Öl auf Leinwand, 60,5 x 84,5 cm, gerahmt, (W)

Expert: Dr. Christl Wolf Dr. Christl Wolf
+43-1-515 60-377

10.07.2018 - 11:18

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

+43-1-515 60-377

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Obrazy
Datum: 10.07.2018 - 11:18
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 04.07. - 10.07.2018