Čís. položky 138-065164/0006

C. L. Schmitz

(Düsseldorf um 1870) Alpenlandschaft mit Wanderer, signiert C. L. Schmitz München, Öl auf Leinwand auf Holz, 65 x 94 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

10.07.2018 - 11:33

Vyvolávací cena:
EUR 1.500,-

C. L. Schmitz

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Obrazy
Typ aukce: Online aukce
Datum: 10.07.2018 - 11:33
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 04.07. - 10.07.2018