Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-035917/0043

Wilhelm Sauer

Wilhelm Sauer - Kunst, Antiquitäten und Schmuck

(Wien 1892-1930) Waldweg, signiert unten mittig: W. Sauer, datiert: 21. Juli 1917, Aquarell auf Papier, ca. 18 x 18 cm, Blatt ca. 30,5 x 29,5 cm, ungerahmt

Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko Schätzmeister Gerhard Gafko

05.07.2018 - 16:30

Vyvolávací cena:
EUR 80,-

Wilhelm Sauer

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 05.07.2018 - 16:30
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 29.06. - 05.07.2018