Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 210-419274/0001

Hausaltar

Hausaltar - Umění a starožitnosti

Messingrahmen mit Emaildekor, Porzellaneinlage, färbig gemalte Madonna mit Kind, goldfärbiger Grund, Höhe 18 cm Rahmenaufsteller monogrammiert MSL 18. Juin 1895, Altersspuren, Email gering ausgeschartet

Expert: Gerhard Jirak Gerhard Jirak

09.07.2018 - 11:26

Vyvolávací cena:

Hausaltar

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 09.07.2018 - 11:26
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: 28.06. - 09.07.2018