Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 110-021104/0003

Sessel im franz. Louis XV Stil,

Sessel im franz. Louis XV Stil, - Umění a starožitnosti

20. JH., nußfarben gebeiztes, geschnitztes Buchenholzgestell mit aufwendig ergänzter Tapezierung, mit losem Sitzpolster, Gebrauchsspuren

09.07.2018 - 12:27

Vyvolávací cena:
EUR 80,-

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 09.07.2018 - 12:27
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: 28.06. - 09.07.2018