Künstler 20. Jh.
Ankernder Dreimaster und andere Boote im Hafen, bezeichnet J. Clark 29 x 39 cm. gerahmt
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
09.07.2018 - 12:36
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Künstler 20. Jh.
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 09.07.2018 - 12:36 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 28.06. - 09.07.2018 |
Položky z jiných aukcí
- Marco d’Oggiono
- Utagawa Kunisada I(1786- 1865)
- Tischlampe, Entwurf: C. F. Otto Müller, um 1930, Megaphos Austria