Čís. položky 110-020799/0010

Robert Kasimir *

(Wien 1914-2002) Ansicht aus Grinzing, Bleistift, Farbstiftzeichnung auf Papier, signiert Robert Kasimir, Passep. Ausschnitt 44 x 35 cm. gerahmt

Expert: Gerhard Jirak Gerhard Jirak

09.07.2018 - 12:54

Vyvolávací cena:

Robert Kasimir *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Typ aukce: Online aukce
Datum: 09.07.2018 - 12:54
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: 28.06. - 09.07.2018