Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 210-419185/0001

Remigius Adrianus van Haanen

(Oosterhoudt 1812-1894 Bad Aussee) Winter im Garten, Aquarell auf Papier, signiert R. v. Haanen, 17,5 x 22 cm. in Passep. gerahmt.

Expert: Gerhard Jirak Gerhard Jirak

09.07.2018 - 12:54

Dosažená cena: **
EUR 170,-
Vyvolávací cena:
EUR 170,-

Remigius Adrianus van Haanen

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 09.07.2018 - 12:54
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: 28.06. - 09.07.2018