Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 110-021062/0003

Franz Fohner-Bihack *

Franz Fohner-Bihack * - Umění a starožitnosti

(Agostyan, Ungarn 1937-2014 Wien) Blumen, Aquarell auf Papier signiert Fohner - Bihack 1988 ca. 84 x 59 cm. gerahmt

Expert: Gerhard Jirak Gerhard Jirak

09.07.2018 - 12:55

Vyvolávací cena:
EUR 280,-

Franz Fohner-Bihack *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 09.07.2018 - 12:55
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: 28.06. - 09.07.2018