Altschliffdiamantring
Weißgold 585, ca. 0,10 ct, RW 54, 2 gøG2
Expert: Mario Altendorfer
Mario Altendorfer
+43-732-773 132
Mario.Altendorfer@dorotheum.at
10.07.2018 - 16:12
- Dosažená cena: **
EUR 110,-
- Vyvolávací cena:
Altschliffdiamantring
Expert: Mario Altendorfer
Mario Altendorfer
+43-732-773 132
Aukce: | Klenoty - 1900 & Art Deco |
Datum: | 10.07.2018 - 16:12 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | online |
Položky z jiných aukcí
- 1925 Armagnac du Collectionneur AOC, J. Dupeyron, Gers, 0,7 l in OHK
- Zierlicher Bronze doré-Kerzenluster,
- 2 Brillant Kreolen zus. ca. 0,40 ct