Diamantbrosche zus. ca. 0,75 ct
Weißgold 585, zwei Altschliffbrillanten zus. ca. 0,50 ct, Achtkantdiamanten zus. ca. 0,25 ct, 10,3 gøg10
13.07.2018 - 11:21
- Vyvolávací cena:
Aukce: | Klenoty |
Datum: | 13.07.2018 - 11:21 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | online |