Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 139-098353/0002

Famille rose Fußschale,

Famille rose Fußschale, - Starožitnosti

China, 19. Jh., Porzellan, farbig gemalter floraler Dekor sowie Vogel, Höhe 6,5 cm, Dm. 17,5 cm, undeutliche Marke, Innenwandung berieben

Expert: Regina Herbst Regina Herbst

11.07.2018 - 16:06

Vyvolávací cena:

Famille rose Fußschale,

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti
Datum: 11.07.2018 - 16:06
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 04.07. - 11.07.208