Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 196

Gerhard Mercator

(Rupelmode 1512-1594 Duisburg) Landkarte von Salzburg und Kärnten, betitelt: Saltzburg archiepiscopatus cum ducatu Carinthia, kolorierter Kupferstich, Amstelodami Sumptibus Henrici Hondy 1627, ca. 34 x 47,5 cm, Mittelfalte (Doppelbuchseite), Passepartout, verglast, gerahmt

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

02.08.2018 - 15:00

Vyvolávací cena:

Gerhard Mercator

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Letní aukce - Arte, antiquariato e gioielli
Datum: 02.08.2018 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 27.07. - 02.08.2018