Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 140-038205/0010

Vitrine,

Vitrine, - Nábytek

Ende 19. Jh., Weichholzkorpus nussfurniert, 1 Tür, 3-seitig verglast, ahornfurnierte Inneneinrichtung, ca. 186 x 100,5 x 51 cm, Alters- und Gebrauchsspuren.

Odborníci: Günther Minichreiter/Alexander Doczy

12.07.2018 - 15:16

Vyvolávací cena:

Vitrine,

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00
moebel@dorotheum.at

Aukce: Nábytek
Datum: 12.07.2018 - 15:16
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 04.07. - 12.07.2018