Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 317

Matas Václav (1913 - 1967)

Matas Václav (1913 - 1967) - Výtvarné umění, sklo, design

Klášter u Nepomuku, popsáno, signováno a datováno vpravo dole Klášter u Nepomuku V. Matas 57, tempera/papír, 45 x 66 cm (Šm)

23.09.2017 - 15:00

Odhadní cena:
CZK 4.500,-
Vyvolávací cena:
CZK 3.000,-

Matas Václav (1913 - 1967)

Aukce: Výtvarné umění, sklo, design
Datum: 23.09.2017 - 15:00
Místo konání aukce: Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40
Prohlídka: 16.09. - 23.09.2017