Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-036551/0002

Ladstätter

(2. Drittel 20. Jahrhundert) Holzarbeiter im Winter, signiert und datiert unten rechts: Ladstätter (19)69, Öl auf Karton, ca. 50 x 70 cm, gerahmt

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

12.07.2018 - 16:19

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Ladstätter

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Umění, starožitnosti a šperky
Datum: 12.07.2018 - 16:19
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 06.07. - 12.07.2018