Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 313

Malich Karel (Holice 1924)

Doteky stárnutí..., popsáno, signováno a datováno na zadní straně Doteky stárnutí... K. Malich 2005. IX., pastel/papír, 45 x 30,5 cm, kazetový rám (Šm)

23.09.2017 - 15:00

Dosažená cena: **
CZK 70.000,-
Odhadní cena:
CZK 80.000,-
Vyvolávací cena:
CZK 50.000,-

Malich Karel (Holice 1924)

Aukce: Výtvarné umění, sklo, design
Datum: 23.09.2017 - 15:00
Místo konání aukce: Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40
Prohlídka: 16.09. - 23.09.2017