Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-036356/0002

Unbekannter Maler des 19. Jahrhunderts

Unbekannter Maler des 19. Jahrhunderts - Umění, starožitnosti a šperky

Mozartplatz mit Blick auf das Kapuzinerkloster in Salzburg, öl auf Karton, hochoval, ca. 15 x 13 cm, gerahmt, beschädigt

Expert: Richard Krautgartner

12.07.2018 - 16:45

Vyvolávací cena:

Expert: Richard Krautgartner

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Umění, starožitnosti a šperky
Datum: 12.07.2018 - 16:45
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 06.07. - 12.07.2018