Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 294-019572/0001

Heinrich Walcher *

Heinrich Walcher * - Obrazy

(Wien 1947 geb.) Urwelt, rechts unten signiert: H. Walcher, Öl auf Karton, ca. 69 x 100 cm, gerahmt, Rahmen beschädigt

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

17.07.2018 - 16:01

Vyvolávací cena:

Heinrich Walcher *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Obrazy
Datum: 17.07.2018 - 16:01
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: online