Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 294-019363/0003

Thomas Strobl *

Thomas Strobl * - Obrazy

(Linz 1967 geb.) Ohne Titel, rechts unten signiert und datiert Thomas Strobl 2005, Öl auf Leinwand, ca. 100 x 100 cm, Keilrahmen

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

17.07.2018 - 16:07

Vyvolávací cena:
EUR 110,-

Thomas Strobl *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Obrazy
Datum: 17.07.2018 - 16:07
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: online