Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-023537/0001

Georg Stifter *

(Linz 1940 geb.) Verhinderer, rechts unten signiert und datiert: Georg Stifter (19)93, betitelt, Öl/Mischtechnik auf Karton, ca. 104 x 73 cm, gerahmt

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

17.07.2018 - 16:09

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Georg Stifter *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Bilder
Datum: 17.07.2018 - 16:09
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: online