Christian Ludwig Attersee *
(Preßburg 1940 geb.) Schinkenhöschen, signiert: Attersee, datiert: (19)70, nummeriert: VII/XXXV, Siebdruck, Blattgröße ca. 71 x 96 cm, unterer Rand etwas wasserfleckig
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
17.07.2018 - 16:14
- Vyvolávací cena:
Christian Ludwig Attersee *
Aukce: | Obrazy |
Datum: | 17.07.2018 - 16:14 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | online |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 2.500,- do EUR 3.000,- -
Odhadní cena:
EUR 2.500,- do EUR 3.000,-