Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-023535/0008

Anonymer Maler um 1900

Anonymer Maler um 1900 - Bilder

Mädchen beim Fischfang, Öl auf Leinwand, ca. 63,5 x 42 cm, gerahmt, beschädigt

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

17.07.2018 - 16:20

Vyvolávací cena:
EUR 140,-

Anonymer Maler um 1900

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Bilder
Datum: 17.07.2018 - 16:20
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: online