Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-023531/0006

Alfred Crepaz *

Alfred Crepaz * - Obrazy

(Linz 1904-1999 Wien) 2 Bilder: a) Rose, ligiert monogrammiert: AC, Öl auf Sperrholzplatte, ca. 17,5 x 10 cm, gerahmt b) Wiesenblumen, signiert und datiert: Alfred Crepaz 1981, Öl auf Holz, ca. 20 x 13,5 cm, gerahmt (2)

Expert: Stefan L. Schnöll Stefan L. Schnöll
+43 -732-773 132-76

17.07.2018 - 16:21

Vyvolávací cena:
EUR 80,-

Alfred Crepaz *

+43 -732-773 132-76

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Obrazy
Datum: 17.07.2018 - 16:21
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: online