Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-023529/0012

5 Blätter

5 Blätter - Obrazy

u. a. Raub der Europa oder wie klaut man sich ein Weib, Dorfkirche, Fantasielandschaft, tlw. signiert: Bernhard Hollemann, Toni Hofer, Radierungen, Lithografie und Holzschnitt, Blattgrößen ca. 21 x 30 cm bis 50 x 65 cm, Blattränder beschädigt

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

17.07.2018 - 16:21

Vyvolávací cena:
EUR 90,-

5 Blätter

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Obrazy
Datum: 17.07.2018 - 16:21
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: online