Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-023463/0018

Maler 1. Hälfte 20. Jh.

Maler 1. Hälfte 20. Jh. - Obrazy

Teichlandschaft, links unten signiert: V. Alibert, Öl auf Leinwand, ca. 64 x 93 cm, Farbfehlstellen, gerahmt

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

17.07.2018 - 16:30

Vyvolávací cena:
EUR 90,-

Maler 1. Hälfte 20. Jh.

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Obrazy
Datum: 17.07.2018 - 16:30
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: online