Čís. položky 269

Balcar Jiří (Kolín 1929 - 1968 Praha)

Figura (Postava k podpírání), signováno a datováno vpravo dole tužkou Jiří Balcar 65, vlevo dole číslováno 10/15, měkký kryt a akvatinta/papír, 32 x 16,5 cm (Šm)

23.09.2017 - 15:00

Dosažená cena: **
CZK 7.500,-
Odhadní cena:
CZK 9.000,-
Vyvolávací cena:
CZK 6.000,-

Aukce: Výtvarné umění, sklo, design
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 23.09.2017 - 15:00
Místo konání aukce: Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40
Prohlídka: 16.09. - 23.09.2017