Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-064542/0004

Karl Hoffmann *

(Wien 1893-1972) Ein Kornfeld im Sommer, signiert, datiert K. Hofmann (19)31, Öl auf Leinwand, 83 x 102 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

17.07.2018 - 11:21

Vyvolávací cena:

Karl Hoffmann *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy - Asta estiva
Datum: 17.07.2018 - 11:21
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 12.07. - 17.07.2018