Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 244

Orlik Emil (Praha 1870 - 1932 Berlín)

Malíř, signováno vpravo dole Orlik, litografie/papír, 35 x 26,5 cm (výřez pasparty), lehce poškozeno, pasparta, sklo (Šm)

23.09.2017 - 15:00

Dosažená cena: **
CZK 6.000,-
Odhadní cena:
CZK 8.000,-
Vyvolávací cena:
CZK 5.000,-

Aukce: Výtvarné umění, sklo, design
Datum: 23.09.2017 - 15:00
Místo konání aukce: Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40
Prohlídka: 16.09. - 23.09.2017