Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-064065/0019

Gustave Bourgain

(Paris 1856-1918/21) Gärtnerin beim Vogelfüttern, signiert G. Bourgain, Aquarell auf Karton, 37 x 25 cm, Passepartout, gerahmt, (Hu)

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

17.07.2018 - 12:01

Dosažená cena: **
EUR 380,-
Vyvolávací cena:
EUR 380,-

Gustave Bourgain

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy - Asta estiva
Datum: 17.07.2018 - 12:01
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 12.07. - 17.07.2018