Konopa Rudolf (1864 - 1938)
Motiv z Puszty, signováno a datováno vlevo dole R. Konopa 1924, kombinovaná technika/papír, 39 x 56 cm, sklo, lehce poškozený rám (Šm)
23.09.2017 - 15:00
CZK 12.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 8.000,-
Konopa Rudolf (1864 - 1938)
Aukce: | Výtvarné umění, sklo, design |
Datum: | 23.09.2017 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40 |
Prohlídka: | 16.09. - 23.09.2017 |