Rada Vlastimil (České Budějovice 1895 - 1962 Praha)
Zima, signováno a datováno vpravo dole Vlast Rada 59, vlevo dole s věnováním, kombinovaná technika/papír, 17,5 x 31 cm (výřez pasparty), pasparta, sklo, lehce poškozený rám (Šm)
23.09.2017 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 3.000,-
CZK 4.500,-
- Vyvolávací cena:
CZK 3.000,-
Aukce: | Výtvarné umění, sklo, design |
Datum: | 23.09.2017 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40 |
Prohlídka: | 16.09. - 23.09.2017 |