Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-035708/0018

Henri van Seben

(Brüssel 1815-1913) Wasserträgerin bei kurzer Rast, signiert und datiert unten rechts: Hvan Seben (18)60, Öl auf Leinwand, ca. 35 x 27 cm, doubliert auf Hartfaserplatte, kleinere Retuschen, gerahmt

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

19.07.2018 - 16:09

Vyvolávací cena:

Henri van Seben

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Umění, starožitnosti a šperky
Datum: 19.07.2018 - 16:09
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 13.07. - 19.07.2018