Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-034268/0001

Unbekannt

Unbekannt - Umění, starožitnosti a šperky

(1. Hälfte 20. Jahrhundert) Kiefern an Küste, Öl auf Leinwand, ca. 60 x 80 cm, gerahmt

Expert: Schätzmeister Richard Krautgartner Schätzmeister Richard Krautgartner

19.07.2018 - 16:19

Vyvolávací cena:

Unbekannt

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Umění, starožitnosti a šperky
Datum: 19.07.2018 - 16:19
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 13.07. - 19.07.2018