Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-035056/0051

Rudolf Lengrüsser *

(Wien 1894-1959 Salzburg) Hügelige Landschaft, signiert unten rechts: R. Lengrüsser, Aquarell auf Papier, Darstellungsgröße ca. 29,5 x 40,5 cm, Passepartout, verglast, gerahmt

Expert: Richard Krautgartner

19.07.2018 - 16:27

Vyvolávací cena:
EUR 190,-

Rudolf Lengrüsser *

Expert: Richard Krautgartner

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 19.07.2018 - 16:27
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 13.07. - 19.07.2018