Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-036101/0006

Karl Lorang

Karl Lorang - Umění, starožitnosti a šperky

(Teplitz 1876-1910 Zadar) Konvolut von sieben ornamentalen Skizzen nach teils antiken Vorlagen (Akademiestudien), meistens signiert und datiert: Karl Lorang 1890 bis 1894 Leitmeritz, Gouache/Feder auf Papier, von ca. 32 x 48 cm bis ca. 41,5 x 56 cm

Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko Schätzmeister Gerhard Gafko

19.07.2018 - 16:30

Vyvolávací cena:

Karl Lorang

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Umění, starožitnosti a šperky
Datum: 19.07.2018 - 16:30
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 13.07. - 19.07.2018