Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 155

Kotvald Ferdinand (Vyškov 1898 - 1980 Praha)

Pohled na Prahu ze Smetanova nábřeží, signováno dole uprostřed F. Kotvald, olejová tempera/plátno fixované na kartonu, 18,5 x 35 cm, sklo, rám (Šm)

23.09.2017 - 15:00

Dosažená cena: **
CZK 12.000,-
Odhadní cena:
CZK 18.000,-
Vyvolávací cena:
CZK 12.000,-

Aukce: Výtvarné umění, sklo, design
Datum: 23.09.2017 - 15:00
Místo konání aukce: Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40
Prohlídka: 16.09. - 23.09.2017