Pravděpodobně francouzský malíř kolem 1950
Zátiší s ovocem, signováno a datováno vpravo dole Remi Smeets 1955, olej/plátno, 36,5 x 48 cm, rám (Šm)
23.09.2017 - 15:00
CZK 6.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 4.000,-
Aukce: | Výtvarné umění, sklo, design |
Datum: | 23.09.2017 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40 |
Prohlídka: | 16.09. - 23.09.2017 |