Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 131

Jakesch Heinrich (1867 - 1909)

Studie hlavy muže, signováno a datováno vpravo nahoře H. Jakesch 91, olej/plátno fixované na kartonu, 45 x 37 cm, lehce poškozený rám (Šm)

23.09.2017 - 15:00

Dosažená cena: **
CZK 19.000,-
Odhadní cena:
CZK 25.000,-
Vyvolávací cena:
CZK 18.000,-

Aukce: Výtvarné umění, sklo, design
Datum: 23.09.2017 - 15:00
Místo konání aukce: Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40
Prohlídka: 16.09. - 23.09.2017