Čís. položky 130

Šimák Lev (Všestudy 1896 - 1989 Praha)

Odčiňujeme Bílou horu, signováno a datováno vpravo dole Lev 45, olej/plátno, 54 x 73 cm, rám (Šm)

Reprodukováno:
Boháč J. M., Lev Šimák, Praha 1987, obr. 59

23.09.2017 - 15:00

Odhadní cena:
CZK 30.000,-
Vyvolávací cena:
CZK 20.000,-

Reprodukováno:

Aukce: Výtvarné umění, sklo, design
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 23.09.2017 - 15:00
Místo konání aukce: Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40
Prohlídka: 16.09. - 23.09.2017