Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 119

Blažíček Oldřich (Slavkovice 1887 - 1953 Praha)

Blažíček Oldřich (Slavkovice 1887 - 1953 Praha) - Výtvarné umění, sklo, design

Altán v Cerhonicích, signováno, datováno a popsáno vlevo dole O. Blažíček 32. Cerhonice, olej/karton, 29,5 x 40,5 cm, rám (Šm)

23.09.2017 - 15:00

Odhadní cena:
CZK 60.000,-
Vyvolávací cena:
CZK 38.000,-

Aukce: Výtvarné umění, sklo, design
Datum: 23.09.2017 - 15:00
Místo konání aukce: Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40
Prohlídka: 16.09. - 23.09.2017