Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 110-021156/0007

Heinz Anger *

(Karstetten/NÖ 1941 geb.) Kellergasse, Lithographie in Farbe signiert H. Anger, Nr. 90/270, gerahmt

Expert: Gerhard Jirak Gerhard Jirak

23.07.2018 - 12:47

Vyvolávací cena:

Heinz Anger *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Möbel
Datum: 23.07.2018 - 12:47
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: 12.07. - 23.07.2018